Reference mých klientů a klientek: 

Kamila Tomášková: Víkendová akce s Tebou byla pro mě úžasná, silná a místy jsem se cítila vnitřně hodně bolavá. Vím však, že to pro mě bylo tím pádem posunující a posilující a hlavně nepředstavitelně obohacující. Veliké díky… 

Boženka (60 let): Petro, naše setkání bylo báječné, inspirující a procítila jsem zážitky, které mi byly doposud utajeny. Děkuji.

Veronika Olšarová: O tekutinovém těle jsem poprvé slyšela na tvém semináři a najednou mi vlastně fungování mého těla začalo dávat větší smysl. V průběhu semináře jsem si prožila proudění energie a tekutin skrz různé části mého těla, hlavně ženských orgánů. Meditace na ženská témata pro mě byly kombinací různých emocí a prožitků, které mě přiblížily k mému ženství. Tuto zkušenost doporučuji všem ženám, které teď potkám.

Svaťka: Milá moje, setkání s Tebou je vždy úžasné..neboť i když to tak nevypadá, jsem na jakože cvičeníčku 🙂 vždy to ve mě otevře nějakou tu skrytou komnatu..., kterou pak musím jít prodýchat a zpracovat do přírody, která chápe a ví a podrží 🙂 a vypustí, pokud si to dovolím 🙂 a přijmu. Pokračuj dál a těším se na další setkání.